Şaşırtı Bozan Metremiz


    Yabancı anlamda Spoiler dediğimiz olaya biz şaşırtı bozan diyoruz. Yine laboratuvarlarımızda geliştirdiğimiz tekniklerle film yazılarımızda şaşırtı bozanları derecelendirdik. Aşağıda bu derecelendirmeyi de ayrıntılı yazdık.Yazılarımızın hemen başında bunları göreceksiniz. Ona göre okuyun ağzımızın tadı kaçmasın istedik. Neden Leonidas abimizin kafasını kullandık peki? Çünkü kafası güzel.


Yazının üst kısmında bir tane Leonidas kafası görürseniz biliniz ki o yazıda şaşırtı bozan falan yoktur. Gönül rahatlığı ile okuyabilirsiniz. 


İki tane Leonidas kafası görürseniz o yazıda hafiften şaşırtı bozanlarla karşılaşabilirsiniz. Yani hafif derken ağzınızın tadını bozmayacak genellikle gereksiz şaşırtı bozanlar. Eğer filmi izlemek istiyorsanız bu şaşırtı bozanlar izleme keyfinize zarar vermeyecektir.


Şaşırtı bozanların kralı bu yazılarda. Hatta öyle ki filmin sonunu bile yazmış olabiliriz. Okurken aman dikkat. Eğer filmi izleyecekseniz okumayın sonra gelin okuyun o derece yani.    Blogger ile Yorumla
    Facebook ile Yorumla